Zahrady Holice - výhody

31. 03. 2020
Zahrady Holice - výhody

Při volbě vhodného bydlení vždy zvažujeme mimo jiné klid a bezpečí pro sebe a své blízké. To si v poslední době uvědomujeme víc než kdy předtím. V rámci našeho projektu „Zahrady Holice" Vám nabízíme především klidné a bezpečné bydlení uprostřed soukromé zahrady.
Výhodou domu je soukromí bez kompromisů. Všechny domy jsou samostatně stojící, s prostorným a praktickým interiérem a moderními technologiemi s důrazem na nízkoenergetický standard. Domy jsou navrženy jako dvougenerační, kdy lze samostatně užívat obě podlaží. Jak v přízemí, tak v patře je koupelna a WC. Pokoj v přízemí lze využít jako pracovnu, variabilně potom jako ložnici, čímž získáte plnohodnotné 2+kk.
Návrh celkové koncepce vznikal s důrazem na bezpečí a klid budoucích obyvatel. Lokalita domů v Olomouci Holici je umístěna ve výborné dostupnosti všech služeb a centra města Olomouce. Domy jsou situovány ve slepé ulici, kde si děti mohou díky nulové dopravě hrát před domem. Zároveň si díky praktické dispozici můžete interiér domu upravovat k obrazu svému. Ono se ne nadarmo říká „Můj dům, můj hrad", tak který bude ten Váš?

Máte dotaz? Nebo chcete jen poradit?