O projektu

Jedná se o stavbu deseti samostatně stojících rodinných domů, které vzniknou na stavební parcele na jižním okraji obecní části Břuchotín v obci Křelov-Břuchotín. V rámci projektu dojde k vybudování nové komunikace s parkovacími stáními a inženýrských sítí. Komunikace bude napojena na stávající cyklostezku.

V obci Křelov–Břuchotín je kompletní vybavenost - škola, školka, prodejna potravin, sportoviště, dětské hřiště, lékař a drobné služby. Z obce je dobrá dostupnost do centra Olomouce (autem do 10ti minut jízdy) a nachází se zde zastávka autobusu. Do Olomouce lze cestovat po místní komunikaci či po dálnici. Pískovna Náklo je vzdálena 7 km, obchodní centrum Olomouc City 5 km.

Domy budeme realizovat jako kompletní dokončenou stavbu včetně zpevněných ploch a oplocení, připravenou na kompletaci interiérových prvků klientem (podlahová krytina, obklady dlažby zařizovací předměty, interiérové dveře). Součástí stavby nejsou vnitřní světla a kuchyň.

katalog ke stažení
0

Rodinných
domů

0

Metrů
čtverečních

0

Kilometrů
do centra města

Rezidenční bydlení

Rezidenční bydlení

Architektura

Architektura

Jedná se o výstavbu deseti samostatně stojících rodinných domů. Každý dům se nachází na samostatném pozemku o velikosti od 572 m2 do 670 m2. Součástí každého domu jsou zpevněné plochy pro parkování dvou automobilů, chodník k hlavnímu vstupu do domu a zahradní terasa. Mezi veřejným prostranstvím ulice a zahradou jsou ocelové ploty s bránou nebo brankou. Ocelovými ploty jsou rovněž odděleny jednotlivé parcely.

Všechny domy mají shodnou obytnou plochu 115 m2, jejich dispozice je 4+kk (98 m2) s obytnou galerií (17 m2) a půdním prostorem (20m2). V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři pokoje, koupelna, WC, technická místnost, šatna a spíž. V patře se nachází obytná galerie, která je přístupná mlynářskými schody a lze ji využít variabilně jako další pokoj (pracovna, herna, ložnice). Z galerie je přístup k půdnímu prostoru.

Moderní architektura domu je charakterizována čistou hmotou se sedlovou střechou, doplněnou promyšleným rozmístěním okenních otvorů a prvků fasády. Vstup do domu je chráněn závětřím se stříškou.

Technika

Technika

Domy jsou navrženy jako nízkoenergetické. Průkaz energetické náročnosti budovy odpovídá třídě A - mimořádně úsporná. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem vzduch-vzduch, které umožňuje kromě vytápění domu i chlazení v letních měsících. Součástí systému je i rekuperace. Díky ní dochází k hygienické výměně vzduchu v celém domě, což má příznivý vliv na celkový komfort bydlení. V koupelně a na WC je elektrické podlahové topení. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn elektrickou energií. K nízkým provozním nákladům domu přispívá i celkové stavební řešení s použitím kvalitních izolačních materiálů.

Obvodové zdivo bude ze systému Ytong Lambda YQ 450. Podlaha nad terénem je izolována EPS, izolace střechy je navržena z minerální vaty s tepelným odporem odpovídajícím doporučeným hodnotám součinitele prostupu tepla domu. Vzhledem k použití kvalitních materiálů nejsou obvodové stěny dodatečně zatepleny a tvoří tak difuzně otevřenou konstrukci, díky které dům může "dýchat". Okna jsou plastová s trojsklem.

Výběr domu

Dům je
, m2

Domy ke koupi

  • k dispozici
  • rezervováno
  • prodáno
Dům dispozice Pozemek Cena s DPH Stav pdf
RD1 4+kk 577,94 m2 - Kč
RD2 4+kk 578,82 m2 - Kč
RD3 4+kk 577,54 m2 - Kč
RD4 4+kk 572,26 m2 - Kč
RD5 4+kk 608,88 m2 - Kč
RD6 4+kk 670,45 m2 - Kč
RD7 4+kk 584,29 m2 - Kč
RD8 4+kk 584,29 m2 - Kč
RD9 4+kk 584,29 m2 - Kč
RD10 4+kk 681,56 m2 - Kč

O nás

0

Let
na trhu

0

Byt. jednotek
realizováno

0

Byt. jednotek
Připravujeme

Jsme developerská společnost zabývající se přípravou a realizací převážně rezidenčního bydlení. Při výběru projektů, které budeme realizovat, je pro nás rozhodující, abychom zajistili našim klientům maximální přidanou hodnotu jejich budoucích nemovitostí.

Proto se snažíme, aby naše nemovitosti byly kvalitní jak po stránce architektonické, tak lokačně a zároveň aby technické řešení odpovídalo tomu nejlepšímu, co se v dané chvíli ve stavebnictví nabízí. Realizaci projektů si převážně zajišťujeme sami, jak po stránce investorské, tak po stránce stavební. V současné chvíli připravujeme velké množství nejen rezidenčních projektů, které jsou všechny zajímavé jak lokalitou a architekturou, tak celkovou užitnou hodnotou.

Věříme, že i aktuálně nabízený projekt naplňuje všechny hodnoty, které jsou jak pro nás (a jak věříme, tak i pro naše klienty) důležité. Budeme rádi, pokud u nás najdete svůj bezpečný domov poskytující zázemí nejen Vám, ale i Vašim dětem.